• banner1
 • banner2
 • banner3
 • BANNER4
 • BANNER5

Produkte Featured

Rreth nesh

Misioni i avancuar riciklimit teknologji të shquar ndarje

 • teknologji

  teknologji

  Ne vazhdojnë në cilësi të produkteve dhe kontrollin në mënyrë rigoroze proceset prodhuese, e angazhuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.

Arritje të reja

kontakt

Dongguan Armost Recycling-Tech. Co Ltd, themeluar në Dec.19, 2014, i cili fokusohet në të plastikës riciklimin e mbeturinave dhe trajtimin padëmshme e gazit shter industriale dhe produktet e saj lidhur në projektimin, prodhimin, shitjes dhe shërbimit. Armost ka nisur me një ndalesë plastike inteligjente sistem për të mbeturinave të përziera plastike klasifikim nga dërrmuese larje në klasifikim, produktet e saj përfshijnë pretreatment, sorting, papastërti hequr, silic dhe ndarjen gome dhe sistemin elektrostatike ndarjes etj

Armost ka qenë lider me teknologji thelbësore dhe konkurrencës në WEEE dhe fushën VKE, dhe ishte fituesi i Ringier Inovacion Arwards në vitin 2016 dhe 2017. Aktualisht Armost zotëron më shumë se 10 patenta.

WhatsApp Online Chat!